• Zľava 54%
AVI-8 AV-4041-06
AVI-8 AV-4041-06
AVI-8 AV-4041-06
AVI-8 AV-4041-06
AVI-8 AV-4041-06

AVI-8 AV-4041-06

289,00 €

134,04 €

Doprava zadarmo  pri objednávke od 39 €

Ľutujeme, tovar je momentálne nedostupný

AVI-8

Kód tovaru -4041-06
Kolekcia Hawker Hurricane
obvod hodiniek 225 mm
Hrúbka púzdra 14 mm
Funkcie stopky / chronograf, dátum, luminiscenčné indexy, luminiscenčné ručičky
Zapínanie pracka
Priemer 43 mm
Tvar púzdra okrúhle
Typ hodiniek ručičkové
Materiál púzdra oceľ
Materiál remienka koža
Farba remienka hnedá
Farba ciferníka multicolor
Vodotesnosť 5 ATM / 50 m
Sklo minerálne
Pohon Quartz / batéria
Určenie muži
Štýl hodiniek športové
Farba púzdra strieborná

AVI-8

Značka AVI-8 po prvýkrát uzrela svetlo sveta vo Veľkej Británií v roku 2000. Vášeň a záujem výrobcov o letectvo sa premietla aj do jednotlivých modelov, ktorých dizajn je inšpirovaný modelovými radami vojenských lietadiel. K výnimočnosti hodiniek AVI-8 prispieva aj fakt, že každá kolekcia vzdáva svojim pomenovaním hold rôznym vojenským lietadlám.---

 • Modelová rada Hawker Hurricane produkoval Hawker Aircraft pre Royal Air Force – jednomiestne stíhacie lietadlo, ktoré lietalo v období 2.svetovej vojny.
 • Hawker Hunter bolo jednosedadlové lietadlo vyvinuté spoločnosťou Hawker Aircraft v roku 1950. Bolo to prvé prúdové lietadlo vybavené radarom.
 • Hawker Harrier sú známe tiež ako Harrier Jump Jets. Ich jedinečný dizajn je, že boli vyzbrojené najnovšími technológiami, najnovšou zbraňou, navádzacím systémom a avioninkami – zahŕňa všetky systémy na palube lietadla umožňujúce let.
 • Lancaster Bomber je britský štvormotorový bombardér navrhnutý a postavený pre Royal Ari Foce. Stal sa najslávnejším a najúspešnejším bombardérom druhej svetovej vojny na nočné bombardovanie.
 • Názov Flyboy bol často používaný ako meno pre pilota lietadla. Títo muži dostali meno Flyboy kvôli ich hrdinstvu odvahe a charizme. Hodinky tejto modelovej rady boli vyvinuté a navrhnuté s eleganciou a vkusom.

  Našli ste nižšiu cenu? Napíšte nám, radi Vám pomôžeme

  Hodnotenia & recenzie

  Zatiaľ bez hodnotenia

  Recenzia

  Celkové hodnotenie: