Invicta Angel Lady 29280

391,00 €

Tento tovar Vám doručíme zadarmo

Dostupnosť: 5 - 7 dní

Invicta

Pouzdro: průměr 23mm, z nerez oceli ve zlaté barvě Sklíčko: Flame fusion sklo - minerální se safírovým porvchem a antireflexem Korunka: tlačítková

Číselník: zlaté ručky, ciferník z pravé perleti v tmavé barvě.

Pásek: ocelový náramek s potápěčskou sponou. K hodinkám navíc sada náramků z nerez oceli ve zlaté barvě, jeden osázeny irými krystaly po obvodu druhý s broušenými plochami

Voděodolnost: 100m

Kód tovaru 29280
Určenie ženy
Štýl hodiniek elegantné
Typ hodiniek ručičkové
Pohon quartz
Sklo minerálne
Tvar púzdra okrúhle
Materiál oceľ
Farba púzdra zlatá
Farba ciferníka šedá
Farba remienka zlatá
Materiál remienka oceľ
Vodotesnosť 100 m

Invicta

Mestečko La Chaux-de-Fonds patrí so susedným mestečkom Le Locle medzi najslávnejšie strediská švajčiarskeho hodinárstva. Zakladateľ značky Invicta Raphael Picard vyrobil svoje prvé hodinky už v roku 1837, v snahe ponúknuť vysokokvalitné švajčiarske hodinky za prijateľné ceny.

Súčasným výrobcom značky Invicta je spoločnosť Invicta Watch Group, sídliaca na Floride v USA. Je jedným z najväčších dodávateľov hodiniek na americkom trhu a zároveň patrí medzi najrýchlejšie rastúceho výrobcu hodiniek na svete.

Spoločnosť Invicta Watch Group podporuje charitatívnu nadáciu, lekársku misiu Emmaus. V roku 2005 finančne podporila Červený kríž a v roku 2012 bezplatne dodala hodinky americkým vojakom, ktorí slúžia v zámorí.

Našli ste nižšiu cenu? Napíšte nám, radi Vám pomôžeme

Hodnotenia & recenzie

Zatiaľ bez hodnotenia

Recenzia

Celkové hodnotenie: