Invicta STAR WARS Boba Fett 27166

3 422,00 €

Tento tovar Vám doručíme zadarmo

Dostupnosť: 6 - 8 dní

Invicta

,limitované edice Star Wars 1977 ks na celý svět Strojek: švýcarský automatický strojek - SELLITA Pouzdro: průměr 47mm, z nerez oceli v zelené barvě, luneta v kombinaci zelené a burgundy barvy s čísly Sklíčko: Flame fusion - antireflexní minerální sklo se safírovou vrstvou odolnou proti oděru Korunka: šroubovací a šroubovací tlačítka v zelené barvě Číselník: Super luminiscenční ručky, zelený ciferník s burgundy ozdobnou částí, oranžové číslice, motiv masky Boba Fetty. Ukazatel dne v týdnu a data, chronograf Pásek ocelový náramek ve zelené barvě s potápěčskou sponou s bezpečnostní pojistkou Voděodolnost: 500m
Kód tovaru 27166
Určenie muži
Typ hodiniek analógové
Štýl hodiniek luxusné
Farba púzdra zelená
Farba ciferníka zelená
Farba remienka zelená
Tvar púzdra okrúhle
Materiál púzdra oceľ
Materiál remienka oceľ
Pohon quartz
Sklo minerálne
Vodotesnosť 500 m
Funkcie chronograf, dátum

Invicta

Mestečko La Chaux-de-Fonds patrí so susedným mestečkom Le Locle medzi najslávnejšie strediská švajčiarskeho hodinárstva. Zakladateľ značky Invicta Raphael Picard vyrobil svoje prvé hodinky už v roku 1837, v snahe ponúknuť vysokokvalitné švajčiarske hodinky za prijateľné ceny.

Súčasným výrobcom značky Invicta je spoločnosť Invicta Watch Group, sídliaca na Floride v USA. Je jedným z najväčších dodávateľov hodiniek na americkom trhu a zároveň patrí medzi najrýchlejšie rastúceho výrobcu hodiniek na svete.

Spoločnosť Invicta Watch Group podporuje charitatívnu nadáciu, lekársku misiu Emmaus. V roku 2005 finančne podporila Červený kríž a v roku 2012 bezplatne dodala hodinky americkým vojakom, ktorí slúžia v zámorí.

Našli ste nižšiu cenu? Napíšte nám, radi Vám pomôžeme

Hodnotenia & recenzie

Zatiaľ bez hodnotenia

Recenzia

Celkové hodnotenie: