| Kód tovaru | 2000952 |
|---|---|
| Hmotnosť | 0.5 g |
| Určenie | dámske |
| Pohon | Quartz / batéria |
| Sklo | minerálne |
| Vodotesnosť | 3 ATM / 30 m |
| Farba ciferníka | zlatá |
| Farba remienka | zlatá |
| Materiál remienka | oceľ |
| Materiál púzdra | oceľ |
| Typ hodiniek | analógový |
| Tvar púzdra | oválne |
| Priemer | 38 mm |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| obvod hodiniek | maximálny obvod 205 mm |
Lacoste
Počiatky francúzskej značky Lacoste siahajú do polovice 20.storočia a spájajú sa s tenistom René Lacoste, ktorý sa po ukončení kariéry športovca začal venovať výrobe oblečenia. Postupom času prevzal vedenie firmy Reného syn Bernard a neskôr jeho mladší syn Michael, ktorý zahrnul do svojho portfólia produktov aj náramkové hodinky. --- Rovnako ako oblečenie aj hodinky Lacoste majú logo krokodíla zobrazujúceho silu a životnosť, čo sa v konečnom dôsledku odráža aj na jednotlivých modeloch. Náramkové hodinky značky Lacoste sú plné kontrastov. Nájdete v nich nielen športové prvky, ale aj kúsky elegantného štýlu. Samozrejmosťou je vysoká kvalita a precízny dizajn, ktorý je prirodzenou súčasťou všetkých modelov.
Hodnotenia & recenzie
Zatiaľ bez hodnotenia
Zákaznícky servis
tel:
0948 773 759
Pondelok - piatok: 09:00 - 15:00
email:
info@mojehodinky.sk