Rothenschild naťahovač hodiniek RS-2113-1DBR

Rothenschild

Kompaktný naťahovač hodiniek na 1 hodinu, s extra tichým motorom a 4 programami na výber. Puzdro je vysoko kvalitné a potiahnuté čiernou PU kožou. Vnútro je vystlané tmavým zamatom. Držiak (vankúš) hodiniek je veľmi flexibilný a dobre sa prispôsobí každej veľkosti, takže sa dajú upnúť aj malé dámske hodinky.

Program #1Pohyblivý mechanizmus sa otáča v smere hodinových ručičiek počas 6 minút. Potom odpočívajte 30 minút. Kompletné opakovanie cyklu.

Program #2Pohyblivý mechanizmus sa otáča proti smeru hodinových ručičiek počas 6 minút. Potom odpočívajte 30 minút. Kompletné opakovanie cyklu.

Program #3Pohyblivý mechanizmus sa otáča proti smeru hodinových ručičiek po dobu 20 minút. Potom odpočívajte 10 minút. Potom sa na 20 minút otočí doprava. Potom opäť odpočívajte 10 minút. Kompletné opakovanie cyklu.

Program #4Pohon sa otáča proti smeru hodinových ručičiek 10 minút. Potom sa na 10 minút otočí doprava. Tento cyklus sa opakuje 3 hodiny. Potom nasleduje prestávka 9 hodín. Kompletné opakovanie cyklu.

Kód tovaru RS-2113-1DBR
Materiál koženka, plast
Farba hnedá
Vonkajšie rozmery (d x š x v) 155 x 145 x 140mm
Napájanie iba sieťová prevádzka
Počet motorov 1
otáčky za deň 1000, 1500, 1800, 750
Počet naťahovaných hodiniek 1

Rothenschild

Nemecká značka hodiniek, ktorá kladie dôraz najmä na funkčnosť a vysoký kvalitu jednotlivých modelov. V našom eshope nájdete od tohto výrobcu najmä kazety na hodinky a naťahovače. Zatiaľ čo kazety sú vyrobené z kvalitného dreva, u naťahovačov výrobca kombinuje drevo s plastovými časťami a priehľadným sklom, ktoré pôsobí veľmi luxusne. 

Našli ste nižšiu cenu? Napíšte nám, radi Vám pomôžeme

Hodnotenia & recenzie

Zatiaľ bez hodnotenia

Recenzia

Celkové hodnotenie: