Vrátenie tovaru

Podľa zákona zákona o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru č. 102/2014 právo vrátiť tovar naspäť predávajúcemu do 14 kalendárnych dní bez udania dôvodu. Tento zákon zabezpečuje ochranu spotrebiteľovi – kupujúcemu, aby v prípade ak tovar nezodpovedá jeho predstavám alebo mu nesedí, mohol tovar bez problémov vrátiť predávajúcemu. V prípade vrátenia tovaru znáša náklady na poštovné s tým spojené kupujúci – zákazník. 

Postup pri vrátení tovaru je nasledovný:

1. Vytlačte a vyplňte  formulár na vrátenie tovaru

2. Zabaľte tovar, ktorý vraciate. 

Tovar, ktorý chcete vrátiť dobre zabaľte, použiť môžete aj pôvodný obal (odstráňte alebo prelepte pôvodný štítok). Do balíka vložte vytlačený formulár na vrátenie.

3. Odošlite balík jedným zo spôsobov:

- Jednoducho cez pobočku Zásielkovne (Packeta) - poplatok 2,90€

Balík odovzdajte na pobočke Zásielkovne a personálu nahláste kód:  90236364. Personál vytlačí a nalepí štítok a Vám vydá potvrdenie o jeho prijatí. Na mieste neplatíte nič. Táto služba je spoplatnená sumou 2,90€ a využitím tejto služby automaticky súhlasíte s tým, že Vám bude táto suma odpočítaná od sumy na vrátenie peňazí za tovar. Kompletný zoznam pobočiek Zásielkovne nájdete na http://www.packeta.sk/pobocky.


- Inou dopravou (na vlastné náklady)

Môžete vrátiť tovar aj prostredníctvom nejakého iného dopravcu. Po vyplnení formulára pre vrátenie tovar zabaľte a odošlite ho na vlastné náklady na adresu:

MojeHodinky – SEBA.SK, s.r.o.

Dvory 1932/18

02001 Púchov 

Vrátenie peňazí

Peniaze za tovar zašleme na váš bankový účet čo najskôr, najneskôr však do 14 dní od odstúpenia od kúpnej zmluvy. Nebude to však skôr, než dôjde k doručeniu vráteného tovaru späť na našu adresu a následnej kontrole vrátených položiek.


VÝMENA TOVARU

Využite prosím postup rovnaký ako pri vrátení tovaru vyššie. Vo formulári na vrátenie tovaru však vyplňte možnosť výmena tovaru. V prípade, že cena zamieňaného produktu bude vyššia, cenový rozdiel Vám naúčtujeme v dobierke. V prípade nižšej ceny Vám cenový rozdiel vrátime na účet.


Spolu s hodinkami zašlite:

DÔLEŽITÉ UPOZORNENIA

  • neposielajte tovar na dobierku. Zásielky na dobierku predávajúci nepreberá, čiže zásielka sa Vám vráti späť.
  • odporúčame zásielku bezpečne zabaliť a poistiť. Nie sme zodpovední za prípadnú stratu, či iné poškodenie tovaru počas prepravy neopísané v popise zásielky.
  • o prijatí hodiniek zákazníka informujeme

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0907 376797 alebo e-mailom info@mojehodinky.sk

Všeobecné obchodné podmienky nájdete tu.