Casio EFR-304PG-2A
179,00 €
Doprava zadarmo pri objednávke od 39 €
Ľutujeme, tovar je momentálne nedostupný
,
| Kód tovaru | EFR-304PG-2A |
|---|---|
| Určenie | muži |
| Pohon | Quartz / batéria |
| Sklo | minerálne |
| Vodotesnosť | 10 ATM / 100 m |
| Farba ciferníka | multicolor |
| Farba remienka | strieborná |
| Materiál remienka | ušľachtilá oceľ |
| Materiál púzdra | oceľ |
| Typ hodiniek | ručičkové |
| Tvar púzdra | okrúhle |
| Priemer | 45 mm |
| Zapínanie | preklápacia spona |
| Funkcie | budík, dátum, svetový čas |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Štýl hodiniek | športové |
| Farba púzdra | dvojfarebná oceľ |
Casio
História hodiniek značky Casio sa začína písať v 70 rokoch minulého storočia. V tom období patrila firma Casio k lídrom v predaji osobných kalkulačiek a uvažovala ako ďalej využiť svoje bohaté skúsenosti s digitálnymi technológiami. Jedným z riešení bola výroba náramkových hodiniek s touto technológiou, ktoré doposiaľ na trhu chýbali. --- O pár rokov neskôr priniesla snaha výrobcov a dizajnérov svoje ovocie v podobe prvých digitálnych hodiniek. Spoločnosť Casio ich uviedla na trh v roku 1974 a označila ako CASIOTRON. Hodinky zobrazovali nielen čas (hodiny, minúty, sekundy), ale tiež disponovali unikátnym predprogramovaným automatickým kalendárom, ktorý ukazoval aktuálny dátum, bez ohľadu na počet dní v mesiac. Navyše, poradil si aj s prestupným a nepriestupným rokom. Aktuálne sa značka Casio špecializuje nielen na digitálne, ale i ručičkové hodinky. Spája športový dizajn s modernými prvkami.
Hodnotenia & recenzie
Zatiaľ bez hodnotenia
Zákaznícky servis
tel:
0948 773 759
Pondelok - piatok: 09:00 - 15:00
email:
info@mojehodinky.sk