Citizen Elegant Eco-Drive FC0010-55D
485,00 €
Doprava zadarmo pri objednávke od 39 €
Ľutujeme, tovar je momentálne nedostupný
| Kód tovaru | FC0010-55D |
|---|---|
| Kolekcia | Elegance |
| Vodotesnosť | 10 ATM / 100 m |
| Určenie | dámske |
| Pohon | Quartz / batéria |
| Tvar púzdra | oválne |
| Priemer | 42 mm |
| Typ hodiniek | analógový |
| Farba remienka | strieborná |
| Farba ciferníka | strieborná |
| Sklo | zafírové |
| technológia | Ecodrive |
| Funkcie | stopky / chronograf, dátum, GMT / Dual Time, večný kalendár / Perpetual Calendar, svetový čas, luminiscenčné indexy, luminiscenčné ručičky |
| extra | Radio Controlled - riadené rádiovými vlnami; indikátor stavu batérie |
| Materiál púzdra | oceľ |
| Hmotnosť | 0.5 g |
| Materiál remienka | oceľ |
Citizen
Značka Citizen si od svojho vzniku v roku 1924 vyslúžila viacero prvenstiev. Ako prvá predstavila najtenšie LCD hodinky na svete, ktoré zožali veľký úspech tak medzi mladšou, ako i staršou generáciou. Značnú pozornosť si však získala aj prvými profesionálnymi potápačskými hodinkami s elektronickým hĺbkovým senzorom. --- Takmer všetky modely disponujú novým systémom ECO - DRIVE, ktorý je šetrný k životnému prostrediu, keďže sú napájané zo svetelného zdroja, teda nemusia mať batériu. Vrátane športových modelov nájdete v ponuke Citizen aj módne a elegantné hodinky nielen pre dámy, ale aj pánov. Hodinky disponujú pevným zafírovým sklíčkom a luminiscenčnými ručičkami, vďaka čomu uspokoja aj náročných užívateľov.
Hodnotenia & recenzie
Zatiaľ bez hodnotenia
Zákaznícky servis
tel:
0948 773 759
Pondelok - piatok: 09:00 - 15:00
email:
info@mojehodinky.sk