Pulsar PM2246X1
139,00 €
Doprava zadarmo pri objednávke od 39 €
Ľutujeme, tovar je momentálne nedostupný
| Kód tovaru | PM2246X1 |
|---|---|
| Farba remienka | multicolor |
| Materiál remienka | ušľachtilá oceľ |
| Materiál púzdra | ušľachtilá oceľ |
| Určenie | ženy |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Priemer | 26 mm |
| Vodotesnosť | 3 ATM / 30 m |
| Farba ciferníka | perleťová |
| Typ hodiniek | ručičkové |
| Sklo | minerálne |
| Pohon | Quartz / batéria |
| Tvar púzdra | okrúhle |
| Farba púzdra | dvojfarebná oceľ |
| Štýl hodiniek | módne |
Pulsar
Pulsar - rozdiel spočíva v tých najmenších detailoch. Každý dizajn hodiniek Pulsar je jedinečný, odráža najnovšie trendy a využíva neobmedzené zdroje vedúceho svetového výrobcu hodiniek - Seiko Watch Corporation. Popri pružnom reagovaní na meniace sa módne trendy sa značka snaží napĺňať svoje pôvodné poslanie: ponúkať špičkovú kvalitu a originálne spracovanie s dôrazom na detail. --- Vzhľadom na to sa stala aj symbolom jedinečnosti a mladosti, čo ide ruka v ruke s aktuálnymi hodinárskymi trendmi.
Pár slov z histórie
Prvé hodinky boli vyrobené v roku 1972 firmou Hamilton Watch. V roku 1979 sa zmenil vlastník spoločnosti Pulsar a značka sa stala súčasťou Seiko Corporation v Spojených štátoch, ktorá zastrešuje výrobu hodiniek Seiko. Zároveň patrí k najspoľahlivejším firmám čo sa týka kvality, dizajnu a pozáručného servisu.
Hodnotenia & recenzie
Zatiaľ bez hodnotenia
Zákaznícky servis
tel:
0948 773 759
Pondelok - piatok: 09:00 - 15:00
email:
info@mojehodinky.sk